Kompleksowe usługi ogrodnicze Wrocław

Zapewniamy pomoc na każdym etapie projektowania ogrodu. Kompleksowe usługi ogrodnicze Wrocław, jakie oferujemy, są w pełni dostosowane do Państwa potrzeba oraz oczekiwań. Zajmujemy się m.in. nasadzaniem drzew i roślin ozdobnych, zakładaniem trawników, koszeniem terenów zielonych, a także pielęgnacją ogrodów.

Nasza oferta
cat1-1

Projektowanie ogrodów Wrocław

Projektowanie ogrodów Wrocław to główny cel naszej działalności. Zadbamy o to, aby każdy centymetr zielonej przestrzeni znajdującej się przed Państwa domami został we właściwy sposób zagospodarowany. Dopasujemy rośliny oraz trawę do kształtu terenu. Rozmieścimy elementy małej architektury w taki sposób, aby świetnie wyglądały, a korzystanie z nich było funkcjonalne. Każdy etap naszych prac konsultujemy z klientem. Dzięki temu mogą Państwo uczestniczyć w projektowaniu wymarzonego ogrodu, który stanie się Waszą własnością.

Zakładanie ogrodów Wrocław

Zanim przystąpimy do zakładania ogrodów, dokładnie analizujemy przygotowany plan działania. Sprawdzamy, czy wszystko zostało dopasowane do potrzeb terenu, jakim Państwo dysponują. Na każdym etapie mogą Państwo wprowadzić drobne zmiany tak, aby ogród został w jeszcze lepszy sposób dopasowany do oczekiwań. Zakładanie ogrodów Wrocław to ciągły proces, który wymaga dokładnego przemyślenia, wprowadzania zmian, a także urozmaicania przestrzeni. Pomożemy Państwu we wszystkich tych działaniach, aby przestrzeń ogrodowa spełniała wszystkie oczekiwania.

cat2-1
cat3-1

Nasadzanie drzew i roślin ozdobnych Wrocław

Nasadzanie drzew i roślin ozdobnych Wrocław jest kolejnym etapem prac związanym z zakładaniem ogrodu. Dobieramy tylko te rośliny ozdobne oraz drzewa, która bez żadnych przeszkód będą mogły się rozwijać na terenie, jaki jest Państwa własnością. Każdy nasz projekt obfituje w różne gatunki drzew i krzewów. W związku z tym, tworzone przez nas ogrody są różnorodne. Można w nich podziwiać fantastyczne rośliny, które zachwycają i pięknie wyglądają. Wprowadzone do ogrodu rośliny będą ze sobą połączone, choć ich różnorodność będzie zauważalna.

Trawniki z rolki Wrocław

Trawniki z rolki Wrocław to rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się na niewielkiej przestrzeni. Zagwarantuje szybkie uzyskanie pożądanego efektu i wykończenie ogrodu. Trawnik tego typu można zastosować na każdym terenie, także tym bardzo nachylonym. Klientom doradzamy to rozwiązanie również wtedy, gdy chcą założyć ogród późną jesienią. Darń jest bardzo odporna na mróz i trudne warunki atmosferyczne. Nie będą jej straszne jesienne i zimowe przymrozki. Efekt pięknego trawnika będzie utrzymywał się przez cały rok.

cat4-1
cat5-1

Trawniki z siewu Wrocław

Aby uzyskać efekt dywanu z trawy, w przypadku tradycyjnego siewu, należy poczekać kilka miesięcy. Tyle zajmuje kiełkowanie trawy. Trawniki z siewu Wrocław są jednak nadal bardzo popularne i często wybierane przez naszych klientów. Obsianie dużej powierzchni ogrodu trawą odbywa się w sposób szybki i bezproblemowy. Prace należy zaplanować już na sam koniec robót w ogrodzie, aby uniknąć zadeptania zasianej trawy. Regularnie podlewając powierzchnię, będzie można cieszyć się z pięknego, zielonego trawnika przez kilka miesięcy w roku.

Koszenie terenów zielonych Wrocław

Trawnik może wyglądać atrakcyjnie jedynie wtedy, gdy będzie się o niego dbało. Koszenie terenów zielonych Wrocław jest podstawową czynnością, którą należy wykonywać regularnie. Latem konieczne jest koszenie trawy nawet raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie, szczególnie, jeżeli na zmianę mamy piękną, słoneczną pogodę oraz deszcz. Po opadach trawa zazwyczaj bardzo mocno rozwija się. Utrzymując odpowiednią wysokość trawy, nie dopuścimy do jej przerośnięcia. Uzyskać można będzie wtedy przepiękny efekt dywanu z trawy.

cat6-1
cat7-1

Pielęgnacja ogrodów Wrocław

Każdy ogród wygląda pięknie, ale tylko wtedy, gdy jest zadbany. Pielęgnacja ogrodów Wrocław, którą się zajmujemy, obejmuje wszelkie prace porządkowe i związane z dbaniem o rośliny i trawnik. Wykonujemy usuwanie chwastów, rozsadzanie roślin i krzewów, a także koszenie trawy. Zajmujemy się wszelkimi pracami pielęgnacyjnymi, jakich wymaga ogród przez cały rok. Zadbamy o to, aby zarówno wiosną, latem, jesienią, jak i zimą, ogród był Państwa dumą i ozdobą Waszego domu. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Realizacje

Usługi ogrodnicze Wrocław

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz fachową poradę i bezpłatną wycenę realizacji

695 822 384kontakt@ogrodygocko.pl