IMG_20190827_132438

Ogrody Wałbrzych – Projektowanie / Zakładanie

W jakiej scenerii najlepiej prezentują się ogrody? Wałbrzych jest idealnym terenem do zakładania zielonych przestrzeni o zróżnicowanej roślinności. Powstające tam ogrody mogą być zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Wszystko zależy od upodobań osoby zlecającej ich wykonanie. Realizujemy ogrody zgodne z oczekiwaniami klientów.

IMG_20191108_140454
Nasza oferta

projetkowanie ogrodów wałbrzych

Kompleksowe projektowanie ogrodów Wałbrzych

Podstawowy zakres naszej działalności to projektowanie ogrodów. Wałbrzych jest jednym z miast, w których działamy. Realizujemy zlecenia na różnorodne zielone kompozycje, dostosowane do specyfiki terenu, jak i do budynku na nim znajdującego się. Co wyróżnia naszą działalność? Przede wszystkim profesjonalizm, a także świadczenie wysokiej jakości usług. Zadbamy, aby każda usługa związana z projektowaniem ogrodów została wykonana zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa życzenia i zaprojektować zieloną przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami.

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów Wałbrzych

Naszą pracą, jak i pasją jest profesjonalne zakładanie i pielęgnowanie ogrodów. Wałbrzych ma już wiele projektów naszego autorstwa. Wszystko dlatego, że zdobyliśmy zaufanie klientów poprzez profesjonalną i skuteczną działalność. Podejmujemy się wszystkich zadań związanych z tworzeniem ogrodów. W zakresie naszych usług znajdują się m.in. roboty ziemne, sianie trawników, sadzenie roślin, ustawianie małej architektury. Proponujemy również usługi z zakresu pielęgnowania ogrodów dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu samodzielnie zajmować się ogrodem. 

Trawniki Wrocław
Realizacje – Ogrody Wałbrzych

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz fachową poradę i bezpłatną wycenę realizacji

695 822 384kontakt@ogrodygocko.pl